Monika Bązi

psycholog, psycholog sportu, terapeuta w procesie certyfikacji, seksuolog

W Centrum SENSO prowadzi:

  • Konsultacje psychologiczne
  • Konsultacje seksuologiczne
  • Terapia indywidualna osób dorosłych

Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Opolskim (specjalność: psychologia kliniczna), a także studia podyplomowe z pedagogiki. Absolwentka kierunku Psychologia Sportu na Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz Seksuologii Praktycznej na Uniwersytecie WSB Merito. Aktualnie w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie CBT i w związku z tym w swojej pracy terapeutycznej korzysta z technik nurtu poznawczo-behawioralnego oraz terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, których szkolenia również ukończyła. Oprócz pracy terapeutycznej pracuje również jako psycholożka sportu i terapeutka EEG Biofeedback.  

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji, bierze też udział w szkoleniach, warsztatach i konferencjach, żeby cały czas podnosić kompetencje. 

W wolnym czasie uwielbia czytać kryminały, podróżować i zwiedzać nowe miejsca. Oprócz tego pasjonuje się piłką ręczną, której jest sędzią. 

Najczęściej pracuje z nastolatkami, młodzieżą i młodymi dorosłymi, którzy szukają wsparcia w zakresie zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, radzenia sobie ze stresem czy regulacji emocji.